Ev / SEKTÖRDEN / İşbir Holding İletişim Ajansını Seçti
iib-holding-iletisim-ajansini-secti

İşbir Holding İletişim Ajansını Seçti

NİŞ PR, yatak ve konfor ürünlerinde Türkiye’nin ve dünyanın hammadde üreticisi konumuna sahip olan İşbir Holding ile anlaştı.

Holding bünyesindeki; İşbir Yatak, İşbir Sentetik, İşbir Sünger, İşbir Mawer (Hindistan) ve İşbir Ziraat markalarının; medya ilişkileri, kriz yönetimi, stratejik iletişim, kurumsal sosyal sorumluluk, itibar yönetimi, lider iletişimi ve dijital iletişim çalışmalarını yeni dönemde Niş PR yürütecek.

İşbir Holdingin, son tüketiciyle buluşan tek markası İşbir Yatak, 6 bölge müdürlüğü ve 250’ye yakın satış noktası ile Türkiye’nin tüm bölgelerinde hizmet veriyor. Ürünlerinin bir kısmını ise Avrupa ülkeleri başta olmak üzere 26 ülkeye ihraç ediyor.

NİŞ PR; kamu kurumlarına, lider ulusal ve uluslararası saygın birçok “iş ortağına”, marka değerlerini ve kurumsal itibarlarını geliştirmeleri amacıyla stratejik iletişim alanında danışmanlık, planlama ve uygulama hizmetleri sunuyor.

Ayrıca Kontrol Et

med-marinenin-sosyal-medya-ajansi-inomist-iletisim-oldu

Med Marine’nin Sosyal Medya Ajansı İnomist İletişim Oldu

Türk denizcilik sektörünün öncü temsilcileri arasında yer alan ve dünya genelinde çok sayıda ülkeye ihracat gerçekleştiren Med Marine, sosyal medya hesap yönetimini İnomist İletişim Danışmanlığı’na emanet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir