Ev / SEKTÖRDEN / Internatıonal The Beauty Awards Gerçekleşti

Internatıonal The Beauty Awards Gerçekleşti

Sağlık, güzellik, kozmetik ve kişisel gelişim sektörünün en iyileri geçtiğimiz akşam WOW Istanbul Hotels‘de Banu Noyan – Ata Çağlayan organizasyonuyla düzenlenen International The Beauty Awards sahiplerini buldu.

Öykü Serter’in sunumuyla WOW Istanbul Hotels & Convention Center’da gerçekleşen ödül törenine Kemal Doğulu, Dr. Ender Saraç, Suzan Kardeş, Ayşe Tolga, Uğurkan Erez gibi sektörün önde gelen isimleri katıldı.

International The Beauty Awards ödül töreninde güzellik sektörünün geleceğini ön görerek geleceğin profesyonellerine uluslararası eğitimler veren güzellik akademisi Altier Academy, ‘Türkiye’nin En İyi Güzellik Akademisi’ seçildi. Ödüllerini Türkiye’nin en çok sevilen sektörün usta ismi Uğurkan Erez’den alan Altier Academy kurucuları Serkan Selamet ve Sümeyye Selamet, büyük bir gurur yaşadıklarını belirterek ödüllerini değerli eğitmenleri, öğrencileri ve Altier Akademi Başkanı Güler Selamet adına ithafen aldıklarını söyledi.

Altier; Fransızca anlamıyla, “özgüveni yüksek ”, Türkçe anlamıyla ise “altın değerinde insan” anlamlarını taşımakta. Altier Academy, güzellik sektörlerine özgüveni yüksek, altın değerinde profesyoneller yetiştirme mottosuyla misyonunu isminden alıyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir