Ev / SEKTÖRDEN / İletişim Ofisi’ne Yeni Marka
turk-henkelin-dijital-projelerdeki-tercihi-med-partners-oldu

İletişim Ofisi’ne Yeni Marka

Yurt dışı eğitim danışmanlığı firması Studylon’un, iletişim çalışmalarını İletişim Ofisi yürütecek.

Studylon; İngiltere, Amerika ve Avrupa’nın UCL, Imperial College London, Cambridge, Oxford ve Harvard, Princeton gibi Ivy League üniversitelerinin kabul süreçlerinde uzman bir marka. Ayrıca yurt dışındaki en seçkin kolejlerden kabul alma sürecinde öğrencilere hem yaşam hem de eğitim koçluğu hizmeti veriyor.

Studylon kurucu ortağı Rahmi Mesud Yılmaz, yeni sağlanacak iletişim danışmanlığı hizmetiyle hedef öğrenci profillerine çeşitli kanallardan erişimi hedeflediklerini belirterek, “yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetinin de farklı segmentleri var. Biz, STUDYLON ile gerçekten de dünyada alanında en iyi branşlardaki üniversiteleri hedefleyen öğrencilere ulaşmak istiyoruz. Bunun için de marka işbirlikleri ile ilerleyeceğiz” dedi.

İletişim Ofisi Kurucu Ortağı Belgin Güven ise, Studylon’a sağlanacak iletişim hizmetleri ile öğrencilerin kariyer eğilimlerinin erkenden keşfederek, ilgi alanlarına yönlendirdiklerini söyledi. Güven, “portföyümüze kattığımız yeni markamız Studylonile gençlerimiz erken dönemde hayal ettikleri üniversitelere nasıl kabul edileceklerini öğrenecek ve geleceklerini bilinçli adımlarla şekillendirebilecekler” diye konuştu.

Ayrıca Kontrol Et

medya-yatirimlari-2020de-13-milyar-976-milyon-liraya-ulasti

Medya Yatırımları 2020’de 13 Milyar 976 Milyon Liraya Ulaştı

Türkiye’de Tahmini Medya ve Reklam Yatırımları 2020 Yılı Raporu yayımlandı. Rapora göre; Türkiye’de toplam medya yatırımları 13 milyar 976 milyon TL olarak gerçekleşti. Mecra dışı reklam yatırımları ile beraber, toplam medya ve reklam yatırımları ise bir önceki yıla göre yüzde 24 oranında büyüyerek, 17 milyar 469 milyon TL oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir