Ev / SEKTÖRDEN / İletişim Ofisi’ne Yeni Marka
turk-henkelin-dijital-projelerdeki-tercihi-med-partners-oldu

İletişim Ofisi’ne Yeni Marka

Yurt dışı eğitim danışmanlığı firması Studylon’un, iletişim çalışmalarını İletişim Ofisi yürütecek.

Studylon; İngiltere, Amerika ve Avrupa’nın UCL, Imperial College London, Cambridge, Oxford ve Harvard, Princeton gibi Ivy League üniversitelerinin kabul süreçlerinde uzman bir marka. Ayrıca yurt dışındaki en seçkin kolejlerden kabul alma sürecinde öğrencilere hem yaşam hem de eğitim koçluğu hizmeti veriyor.

Studylon kurucu ortağı Rahmi Mesud Yılmaz, yeni sağlanacak iletişim danışmanlığı hizmetiyle hedef öğrenci profillerine çeşitli kanallardan erişimi hedeflediklerini belirterek, “yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetinin de farklı segmentleri var. Biz, STUDYLON ile gerçekten de dünyada alanında en iyi branşlardaki üniversiteleri hedefleyen öğrencilere ulaşmak istiyoruz. Bunun için de marka işbirlikleri ile ilerleyeceğiz” dedi.

İletişim Ofisi Kurucu Ortağı Belgin Güven ise, Studylon’a sağlanacak iletişim hizmetleri ile öğrencilerin kariyer eğilimlerinin erkenden keşfederek, ilgi alanlarına yönlendirdiklerini söyledi. Güven, “portföyümüze kattığımız yeni markamız Studylonile gençlerimiz erken dönemde hayal ettikleri üniversitelere nasıl kabul edileceklerini öğrenecek ve geleceklerini bilinçli adımlarla şekillendirebilecekler” diye konuştu.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir