Ev / Genel / İletişim Mezunları PR Challenge Etkinliğinde Buluşuyor

İletişim Mezunları PR Challenge Etkinliğinde Buluşuyor

Krizler, belirsizlikler, zorluklar giderek artıyor olabilir. Dünyanın her yerinde insanların talepleri değişirken ve her şeyin itibarı sorgulanırken itibar uzmanlarına ihtiyaç olmadığını kim iddia edebilir? Belki de her zamankinden daha çok ihtiyaç var.

“Yeni İtibar Krizleri ve Yönetimi, İletişimciyi Bekleyen Fırsatlar ve Tehditler, Kişisel İtibar ve Dijital itibar” gibi iletişim alanının önemli konuları, 10 Temmuz ve 18 Temmuz tarihlerinde deneyimli iletişimci Kerem Türkman’ın anlatımıyla PR Challenge etkinliğinde ele alınacak.

İletişim fakültelerinin cesur mezunlarına ve meraklı öğrencilere çağrıda bulunan etkinliğin detaylarına, “www.hq.com.tr” web sitesi adresinden ulaşabilirsiniz.

A. Kerem Türkman Hakkında:

Profesyonel hayatına 17 yaşında Avni Dergisi’nde mizah yazarak başladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olan Türkman, 1994-1998 yılları arasında Hürriyet Dergi Grubu’nda ve Show Radyo’da çalıştı. Kariyerine halkla ilişkiler sektöründe devam eden Kerem Türkman, 1999 yılında ülkemizin ilk PR danışmanlık şirketi A&B Tanıtım’da çalışmaya başladı.

Burada 3 yıla yakın çalıştıktan sonra Bersay İletişim Grubu’na transfer oldu. Bu grupta danışman, kar ortağı ve hissedar olarak on yılı aşkın süre görev yaptı. Kariyerinde Turkcell, Ağaoğlu Şirketler Grubu, Garanti Bankası, Gama Holding, Anadolu Grubu, Türk Telekom, İstanbul Teknik Üniversitesi, Atılım Üniversitesi başta olmak üzere 40’tan fazla markaya ve projeye danışmanlık yaptı.

2011-2014 yılları arasında Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) yönetim kurulu üyeliği görevinde bulunan Türkman, Galatasaray, Bahçeşehir, Yeditepe, İstanbul Ticaret üniversitelerinde ve birçok etkinlikte dersler ve konferanslar verdi.

Ayrıca Kontrol Et

Dünya Doktorları Derne

Dünyadaki Her 30 Kişiden Biri Göçmen Durumunda

Doğal afet ve insani krizlerden etkilenen insanların ihtiyaçlarına yönelik çeşitli alanlarda çalışmalar gerçekleştiren Dünya Doktorları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir