Ev / Marka Atamaları / Hürriyet Emlak Kadrosuna Global İsimler
hurriyet-emlak-kadrosuna-global-isimler

Hürriyet Emlak Kadrosuna Global İsimler

Dünya emlak sektöründe gerçekleştirdikleri teknoloji odaklı projelerle tanınan Marc Stilke ve Simon Baker, Türkiye’de emlak sektörünü dijitalleştirme görevini üstlenen Hürriyet Emlak’ın Yönetim Kurulu Üyeleri olarak ekibe katıldı.

Hürriyet Emlak CEO’su Theo Mseka, gerçekleşen atamalarla ilgili şu açıklamaları yaptı: “Emlak alanında dünya çapında büyük tecrübeye sahip Marc Stilke ve Simon Baker’ı yönetim kurulumuzda görmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Her ikisi de emlak alanında onlarca şirkette yöneticilik görevleri üstlenerek ve yatırımcı rolleriyle pazara yön verdiler.

Türkiye’de emlağın uzmanı olarak sektörün dijitalleşmesi yolunda yaptığımız çalışmalarda, daha büyük başarılara ulaşmamız noktasında kendilerinin bilgi ve deneyimlerinden faydalanacağımız için heyecanlıyız.”

Ayrıca Kontrol Et

etiden-kurumsal-iletisim-direktorlugu-gorevine-atama

Eti’den Kurumsal İletişim Direktörlüğü Görevine Atama

Gıda sektörünün önde gelen markalarından Eti’de Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine Alper Yoldaş getirildi. Yoldaş, Eti’nin stratejik hedefleri doğrultusunda kurumsal iletişim stratejilerinin geliştirilmesi ve hayata geçirilmesinden sorumlu olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir