Ev / Marka Atamaları / Hunca Kozmetik A.Ş’ye Yeni CEO
hunca-kozmetik-a-sye-yeni-ceo

Hunca Kozmetik A.Ş’ye Yeni CEO

Hunca Kozmetik A.Ş ve 2011 yılında kurulan doğrudan satış markası HuncaLife’ın CEO’su, perakende sektöründe uzun yıllar tecrübesi bulunan Dr. Erkmen Onbulak oldu.

Jagler, Caldion, She, Black Magic gibi markalarıyla faaliyetlerini 1957’den bu yana yürüten Türkiye’nin en köklü markalarından Hunca Kozmetik A.Ş ve 2011 yılında kurulan doğrudan satış markası HuncaLife’ın CEO’luk görevine Dr. Erkmen Onbulak atandı.

Dr. Erkmen Onbulak, kariyerine 2000 yılında Zorlu Tekstil Grubu’nda başladı. Burada sırasıyla Satış ve Bölge Müdürlüğü, Pazarlama Müdürlüğü ve Perakende Organizasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüttü. 2011 yılında Zorlu Tekstil Grubu’nun Linens Pazarlama Genel Müdürlüğü’ne getirilen Dr. Onbulak, Zorlu Tekstil Grubu Perakende Organizasyonlarından Sorumlu Genel Müdürlüğü görevine atandı. 2020 yılı itibarıyla da Hunca Kozmetik A.Ş ve HuncaLife CEO’su olarak görevine başladı.

Ayrıca Kontrol Et

Ajansspor’a Yeni Transfer https://www.prmission.com/ajansspora-yeni-transfer/ . #ajansspor

Ajansspor’a Yeni Transfer

Dijital spor yayıncılığında atağa kalkan Ajansspor; sektörün tecrübeli ismi, başarılı gazeteci Kartal Yiğit’i kadrosuna kattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir