Ev / SEKTÖRDEN / “Her Yemek Siparişinde Bir Kuruma Destek Ol”
her-yemek-siparisinde-bir-kuruma-destek-ol-2

“Her Yemek Siparişinde Bir Kuruma Destek Ol”

Yemeksepeti, “Birbirimize Destek Zamanı” sloganıyla Türkiye’nin önde gelen Sivil Toplum Kuruluşlarından Kızılay, TEV ve Unicef iş birliğiyle bağış projesini hayata geçirdi.

Proje kapsamında Yemeksepeti kullanıcıları, yemek siparişi verirken aynı zamanda Kızılay, Unicef ve TEV’e bağış yapabilecekler. Yemeksepeti, proje ile kullanıcılarının Yemeksepeti üzerinden bu kuruluşlara bağışta bulunabilmesini sağlayarak daha fazla kişiye yardım eli uzatılmasını hedefliyor.

Yemeksepeti, kullanıcıların yemek siparişi verirken kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde seçtiği kuruma bağış yapabilmesini sağlayan bir fonksiyonu tüm uygulamalarına entegre etti. Bu özellikle kullanıcıların yaptıkları bağış direk kurumun hesabına geçiyor.

Kullanıcılar yemek siparişi verirken nasıl bağış yapabilecekler?

Yemeksepeti, kullanıcılarının yemek siparişi verirken diledikleri kuruma kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde bağış yapabilmesini sağlayan “bağış” fonksiyonunu web ve tüm mobil uygulamalarına entegre etti. Bu buton sayesinde kullanıcılar, “bağış numarası”, “bağış projesi” gibi konuları aramadan hızlı ve güvenli bir şekilde diledikleri kuruma destekte bulanabilecek.

Kullanıcıların diledikleri kuruma ve fona bağış yapabilmeleri için ödeme adımına geldiklerinde öncelikle “online ödeme” yöntemini tercih etmeleri gerekiyor. Sonrasında kullanıcılar “bağış” butonuna tıklayarak diledikleri kuruma, kendi seçecekleri tutar kadar bağış yapıp hem bağış hem siparişlerini tek adımda tamamlayabilecek.

Kullanıcılar her siparişte sadece bir kuruma bağışta bulunabilecek ve gerçekleştirilen bağışlar anında o kurumun fonuna aktarılacak.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir