Ev / Reklam Filmleri / Her Gün Yeniden, Her Gün Yenilen
her-gun-yeniden-her-gun-yenilen

Her Gün Yeniden, Her Gün Yenilen

Aslı Enver, cilt bakımında uzmanlık denilince ilk akla gelen, yediden yetmişe herkesin sevgilisi Bepanthol’ün “Her Gün Yeniden, Her Gün Yenilen” kampanyasının reklam yüzü oldu. Bepanthol’ün adrenalin dolu yeni reklamlarında Aslı Enver, hareketli aksiyon filmi seti ortamında olduğu gibi günlük hayatta da cildin kurumasına yol açabilen sıcak, soğuk, rüzgar gibi zorlayıcı koşullara karşı, her gün yanında olan rol arkadaşı Bepanthol’le cildini nasıl koruduğunu anlatıyor. Aslı Enver yeni reklam filmlerinde şimdiye kadar ekranlarda izlediğimizden çok farklı ve aksiyon dolu sahnelere hayat veren bir karakteri canlandırıyor.

Bepanthol’ün sıradışı bir senaryoyla cilt bakımı kategorisine yeni bir soluk kazandırdığını ifade eden Bayer Tüketici Sağlığı Pazarlama Direktörü Pınar Saltat “Sıcaklığı, sempatikliği ve içtenliğiyle tanınan başarılı oyuncu Aslı Enver, Bepanthol’le özdeşleşebilecek en doğru isimdi. Bazen gündelik yaşamlarımızda bile bir aksiyon filmindeki kadar zorlu şartlarla karşılaşabiliyoruz. Bunun için her gün yeniden, cildimize bakım yapmamız, yenilenmesine destek olmamız gerekiyor. ‘Her gün yeniden, her gün yenilen’ kampanya sloganımızla, Bepanthol’ün günlük cilt bakım rutininin en önemli parçası olarak sadece Aslı’nın değil tüm kadınların her gün yanında olan en yakın rol arkadaşı olduğunu göstermeye çalıştık.” şeklinde konuştu.

Reklam Filminin Künyesi

Reklamveren: Bayer Türk, Bepanthol Dry Skin
Reklamveren Yetkilisi: Pınar Saltat, Okan Bayel, Bige Topçu, Gizem Çeltekli, Naz Acar Çolakoğlu
Reklam Ajansı: Wunderman Thompson
CEO: Ender Buruk
Yönetici Ortak: Fulya Özarı
Executive Creative Director: Sami Basut
Yaratıcı Ekip: Semih Türkmen, Batın Küçükdoğan, Köksal Karabulut
Müşteri İlişkileri: Fulya Özarı, Pelin Karagöz
Stratejik Planlama: Berkant Avcı, Merve Tohum
Prodüksiyon: Eralp Cankır
Dijital İletişim Ekibi: Emre Süvari, Selin Bayraktar, Barlas Çetin, Sahra Alidinoviç
Yönetmen: Matthaus Bussmann
Prodüksiyon Şirketi: Depo Film
PR Ajansı: Artı İletişim Yönetimi

Ayrıca Kontrol Et

istegelsin’den

istegelsin’den yeni reklam filmi

Kreatif çalışmalarını M.A.R.K.A.’nın yürüttüğü serinin yeni reklam filminde Güven Kıraç, bu kez mangal başında ekran karşısına geçiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir