Ev / SEKTÖRDEN / Hepsiburada, Cem Yılmaz ile Yeni İş Birliğini Duyurdu
hepsiburada-cem-yilmaz-ile-yeni-is-birligini-duyurdu

Hepsiburada, Cem Yılmaz ile Yeni İş Birliğini Duyurdu

E-ticaret platformu Hepsiburada, Cem Yılmaz ile başlattığı yeni iletişim atılımı ve iş birliğini duyurdu. Hepsiburada, 14 Ekim Çarşamba günü İzmir’de gerçekleştirilen basın toplantısıyla yeni iş birliğinin detaylarını paylaştı.

Teaser’ı ekranlarda dönmeye başlayan iş birliğinin ilk filmi 16 Ekim Cuma günü yayınlanacak. Reklam filminde usta sanatçı Cem Yılmaz’ın sinema perdesinde hayat verdiği birçok sevilen karakter, Hepsiburada’nın mesajlarını tüketicilerle paylaşacak.

Tüm müşterilerine en iyi alışveriş deneyimini sunmayı sürdüren Hepsiburada, yeni bir iletişim atılımına imza attı. Usta sanatçı Cem Yılmaz ile başlatılan iş birliği kapsamında, unutulmaz Cem Yılmaz film karakterlerinin yer aldığı sürprizlerle dolu bir serinin ilk filmi 16 Ekim Cuma günü izleyici karşısına çıkacak. Hepsiburada’nın fark yarattığı hizmet ve inovasyonlarının vurgulanacağı iletişim serisinin ilk adımı “Efsane Başlıyor” söylemiyle izleyicilerle buluşacak.

Hepsiburada müşterileri her zaman odak noktasında

Basın toplantısında Hepsiburada CEO’su Murat Emirdağ Hepsiburada’nın vizyonu ve hedefleriyle ilgili olarak, “Hepsiburada olarak, 40’a yakın kategoride, 30 milyonu aşkın ürün çeşidini müşterilerimizle buluşturan, aylık 200 milyonun üzerinde ziyareti ağırlayan dev bir platformuz. Hedefimiz Hindistan’ın batısıyla Almanya’nın doğusu arasında kalan geniş coğrafyanın en büyük teknoloji şirketi olmak.

Bugün, sebze meyve gibi tüm taze gıda ve süpermarket ihtiyaçlarını birkaç saat içinde müşterilerimizin kapısına istedikleri saat aralığında getiren Hepsiexpress, kendi operasyonel lojistik yetkinliklerimizi sunduğumuz Hepsijet, dijital ödeme çözümlerimiz Hepsipay ve müşterilerimizi global bir oyuncu haline getirdiğimiz e-ihracat programımız Hepsiglobal ile bu büyük ekosistemi yönetiyor ve müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine göre her geçen gün yeniliyoruz.

Yapıcı iş modelimizle, kadın girişimcilere, KOBİ’lere, işletmelere ve yeni girişimlere teknoloji ve pazarlama gücümüzü seferber ediyor; perakendeyle birlikte büyüyoruz. Tüm bunları yaparken müşterilerimizi her zaman odak noktasına koyuyoruz. Tüm çabamız onlara her geçen gün daha iyisini sunmak, hayatlarını kolaylaştırmak, alışveriş deneyimlerini daha keyifli hale getirme ekseninde şekilleniyor.

Müşteri memnuniyetini sektörün lideri olarak, kendimize misyon edindik ve uygulamalarımızla örnek olmaya devam ediyoruz. Bugün ülkemizin ve bölgesinin en fazla tercih edilen platformu olarak onlarca farklı tüketiciye hitap eden ürün ve inovatif servis çeşitliliğine sahibiz.” dedi

Emirdağ, yeni iletişim atılımı kapsamında başlatılan Cem Yılmaz iş birliğiyle ilgili ise, “Silikon Vadisi ile Kapalı Çarşı kültürünü birleştiren veri ile tecrübeyi harmanlayan bir ekibe sahibiz.

Dünyanın ve Türkiye’nin en iyi şirketleriyle yaptığımız iş birlikleriyle müşterilerimizin hayatında fark yaratan, sektörün ilklerine imza atmaya devam ediyoruz. Bu noktada da Türkiye’nin efsane ismi Cem Yılmaz ile örnek gösterilecek uzun süreli ve stratejik bir iş birliği modeliyle güzel bir yolculuğa başladık.

Cem Yılmaz ile klasik bir ‘marka-ünlü’ ilişkisi şeklinde değil, stratejik bir yol arkadaşlığıyla çalışıyoruz. Yakında herkesin zevkle izleyeceği sürprizler ve daha fazlasıyla Hepsiburada olarak Cem Yılmaz ile sizlerin karşısına çıkmaya devam edeceğiz. Umarım sizlerin takdirine birlikte mazhar oluruz.”

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir