Ev / SEKTÖRDEN / Hazır Giyim Markası BİSSE, İletişim Ajansını Seçti

Hazır Giyim Markası BİSSE, İletişim Ajansını Seçti

Hazır giyim sektöründe faaliyet gösteren “BİSSE” bütünleşik iletişim çalışmalarını Ajanda PR‘a emanet etti.

BİSSE, Türkiye’de 30, yurt dışında ise 14 mağazası ile hizmet veriyor. Marka, gelecek yıl yurt içinde 3, yurt dışında ise 7 mağaza daha açmayı planlıyor. 1984 yılında gerçekleştirdiği ticaret ile ‘İlk İhraç Edilen Türk markası’ unvanını alan BİSSE, dünyanın en iyi 5 gömlek üreticisi arasında yer alıyor.

hazir-giyim-markasi-bisse-iletisim-ajansini-secti

Bisse ile el sıkışan; kurumsal iletişim, lider iletişimi, medya ilişkileri, kriz iletişimi, kurumsal sosyal sorumluluk iletişimi, etkinlik yönetimi, dijital iletişim, sponsorluk yönetimi alanlarında hizmet veren Ajanda PR’ın müşterileri arasında; Aston Martin Turkey, Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Otel, Lazzoni Hotel, Lazzoni Mobilya, Grand Pasha Girne Hotel, Golden Tulip Lefkoşa Otel, Pasha International Group, İda Costa Assos, Superglamourous Turkey, Deliberti, Saki İçecek ile Barış Muslu, Zeynep Tarhan Muslu, Mesut Yar gibi marka isimler de bulunmaktadır.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir