Ev / SEKTÖRDEN / HARIBO’nun Yeni Kreatif Ajansı Belli Oldu

HARIBO’nun Yeni Kreatif Ajansı Belli Oldu

Yüzlerce çeşit ürünüyle çocuk ya da büyük herkese çocuksu mutluluk vaat eden HARIBO, yeni dönem reklam çalışmalarını FCB ArtGroup ile yürütme kararı aldı.

HARIBO, yeni kreatif ajansını seçti. İstanbul Hadımköy’deki fabrikasında, Türkiye ve aralarında Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesindeki Müslüman ülkeler, Japonya, Kore, Endonezya gibi Asya Pasifik ülkeleri, ABD ve bazı Avrupa’da ülkelerinin de bulunduğu 57’den fazla ihracat ülkesi için %100 yerli üretim yapan marka; yeni dönem reklam çalışmalarını FCB ArtGroup ile yürütecek.

1986 yılında kurulan ve 2015 yılında; 80’den fazla ülkede, 120’den fazla ofise ve 8.000 çalışana sahip, dünyanın en saygıdeğer network’lerinden biri olan FCB Network’üne katılan FCB ArtGroup; İstanbul, Bakü, Tiflis, Almati ve Taşkent ofislerindeki 100’e yakın çalışanıyla, Türkiye, Kafkaslar ve Orta Asya’da bütünleşik pazarlamayı tek çatı altında sunuyor.

FCB ArtGroup’un müşteri portföyünde; Bellona, Total, Nivea, Intersport, Deichmann ve n11.com gibi markalar bulunuyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir