Ev / SEKTÖRDEN / H2O United’a Üç Yeni Müşteri
h2o-uniteda-uc-yeni-musteri

H2O United’a Üç Yeni Müşteri

H2O United, üç yeni markayla müşteri portföyünü genişletti. Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından Eczacıbaşı Topluluğu’nun iç iletişim ve dijital alandaki çalışmalarını üstlenen ajans, akıllı telefon markası Realme ve sağlıklı yaşam alanında çalışan The Lifeco’nun da reklam ve tanıtım çalışmalarını yönetecek.

Hem güçlü bir performansa, hem de modaya uygun bir tasarıma sahip cihazlar sunan bir akıllı telefon markası olan Realme de reklam çalışmaları için H2O için el sıkışan markalar arasında. H2O, hem kreatif hem de dijital alanda olmak üzere Realme’nin tüm reklam çalışmalarını üstlenecek.

Türkiye’nin well-being/ well-aging, sağlıklı yaşama destek, hastalıklardan korunma ve destek alanlarında hizmet veren öncü organizasyonlardan olan The Lifeco markası da H2O ile birlikte çalışacak. H2O, markanın kreatif ve dijital olmak üzere tüm reklam çalışmalarını gerçekleştirecek.

Ayrıca Kontrol Et

“İş’te Eşit Kadın” Sertifikasyonunu Alan İlk Teknoloji Şirketi Oldu

“İş’te Eşit Kadın” Sertifikasyonunu Alan İlk Teknoloji Şirketi Oldu

Teknoloji sektöründe “İş’te Eşit Kadın” sertifikasyonunu almaya hak kazanan ilk Türk teknoloji şirketi olan Related Digital, kadın çalışan istihdamını artırmayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir