Ev / SEKTÖRDEN / Gözünüz Yolda Olsun

Gözünüz Yolda Olsun

Trafik güvenliğine dikkat çeken Aksigorta, sürücülerin algılarını toplamasına yardımcı bir kampanyaya imza attı. Proje ile reklam panosunda yalnızca yola odaklanılması mesajı verilerek, yeşil trafik ışığı yandığında pano karartıldı.

İnsan kaynaklı trafik kazalarının yüzde 27’sine sürücülerin dikkatsizliği yol açıyor. Bu türden kazaların çok büyük bir kısmının çevredeki uyarıcılardan kaynaklandığına dikkat çeken Aksigorta, İstanbul’da sürücülerin dikkatlerini toplamalarına yardımcı olacak bir projeye imza attı.

Yeşil ışıkla kararan reklam panosu

Sürücülerin dikkatlerinin dağılmasında açıkhava reklamlarının büyük rol oynadığını ortaya koyan Aksigorta, Kasımpaşa’da trafik kazalarının sıklıkla yaşandığı bir kavşakta, trafik ışıklarına yakın bir dijital reklam panosunu kapattı. Reklamın önüne farkındalık yaratacak bir reklamla geçen Aksigorta, kırmızı ışık esnasında dijital panoda geri sayım yaparak, sürüş sırasında yalnızca yola odaklanılması gerektiğini sürücülere hatırlattı ve yeşil ışıkla birlikte panoyu kararttı.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir