Ev / Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası- PR Mission

Gizlilik Politikası gereği, PR Mission olarak okurlarımızın gizliliğini önem verip, tarafımıza paylaşılan kişisel bilgilerin güvenliği ile ilgili detayları önemsiyoruz. Okurlarımızın kişisel bilgilerinin korunması için, belirtilen bilgiler onay alınmaksızın kullanılmamaktadır. PR Mission, uluslararası standartlar doğrultusunda kişisel bilgi mahremiyetine dikkat eder.

PR Mission platformunu kullanmadan önce Gizlilik Politikamızı okumanız, önemle rica olunur. Gizlilik Politikası, gerek görüldüğü hallerde güncellenebilir. Son güncel hali ve tarihi okuyucularımıza paylaşılır. Gizlilik Politikamızın son güncel halini okumanızı rica ederiz.

Kişisel Bilgiler, okurlarımızın izni ile belirtilen amaçlar kapsamında kullanılacaktır. Şu şekilde:

– Okurlarımıza, posta aracılığı ile bülten veya bildirim gönderimi sağlamak
– Satışı söz konusu olan ürünleri teslimini sorunsuz sağlamak
– Elektronik yayınların gönderimini sağlamak
– Müşteri memnuniyetini sağlamak

Belirtilen amaçlar doğrultusunda tarafımıza ulaşan bilgiler, okuyucularımızın istekleri doğrultusunda iletilmektedir. Bahsi geçen kişisel bilgiler kapsamının tarafımıza paylaşılması, sorunsuz irtibat sağlamak açısından önemli olduğunu belirtmek isteriz. PR Mission’a ulaşan kişisel bilgilerin doğruluğu okuyucularımızın sorumluluğundadır.

Yanlış ya da yanıltıcı bilgilerin paylaşılmamasını önemle rica ederiz. Yanlış bilgi sonucunda kişisel bilgilerin kullanılma amaçlarından herhangi birinin yerine getirilememesi halinde PR Mission, sorumluluk kabul etmez. Yanlış, yanıltıcı veya eksik bilgi verilmesi nedeniyle PR Mission, bir zarara uğraması halinde bu zararı tazmin yükümlülüğü okura aittir.

Kişisel Bilgilere ek olarak, okurlar hakkında başkaca bilgiler de toplanabilir.

PR Mission, Kişisel bilgilerin güvenliği için kurumsal üst yönetim olarak tüm önlemleri almak için gerekli alt yapıyı oluşturmuştur. Dijital ortamlardan iletilen kişisel bilgilerin gizliliği konusunda kesin bir garanti söz konusu değildir.

PR Mission, gizlilik politikası ile okuyucularımıza, kişisel bilgilerin korunması için gerekli önlemleri almalarını tavsiye ediyoruz.

Tarafımıza ulaşan kişisel bilgiler, hiçbir şart altında üçüncü kişilere verilmez. Hali hazırda yürürlükte bulunan mevzuat gereğince, yetkili, idari ve resmi makamlardan usulüne uygun olarak talep gelmesi neticesinde, bilgilerin yetkili makamlarla paylaşılacaktır.

Kişisel bilgilerinizin güncelliğini sağlamak için PR Mission ile irtibata geçebilirsiniz.