Ev / Marka Atamaları / Gilead Sciences Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne Elçin Uzun Getirildi
gilead-sciences-turkiye-insan-kaynaklari-direktorlugune-elcin-uzun-ggetirildi

Gilead Sciences Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne Elçin Uzun Getirildi

Türkiye’de 2007 yılından beri faaliyet gösteren Gilead Sciences Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine sektörde 20 yılın üzerinde deneyime sahip Elçin Uzun getirildi.

Dünyada 38 ülkede faaliyet gösteren bilim şirketi Gilead Sciences Türkiye’nin İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Elçin Uzun getirildi. 33 yıldır HIV alanında önde gelen yenilikçi bir ilaç şirketi olarak tedavi, koruma, her basamakta tedaviye ulaşım ile yeni tedavi araştırmaları alanlarında ilerlemeler sağlayan Gilead Sciences’ın Türkiye ekibine katılan Elçin Uzun, Mart ayı itibarıyla yeni görevine başladı.

Kariyerine 1999 yılında DHL Worldwide Express’te başlayan Elçin Uzun, insan kaynaklarının işe alım, ücret ve yan haklar, eğitim, yetenek yönetimi, performans yönetimi, değişim yönetimi, organizasyonel gelişim ve yetenek yönetimi gibi birçok farklı pozisyonunda görev aldı. Vodafone, Borusan, UCB Pharma gibi firmalarda yönetim kademesinde görevler üstelenen Uzun, 2009 yılında katıldığı MSD’de, MSD ve Schering Plough arasındaki entegrasyonun yanı sıra yeni kurulan şirketteki Performans Yönetim Sisteminin dönüşümü sürecine liderlik etti. Son olarak Deloitte Türkiye’de İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini yürütmüş olan Elçin Uzun, şirketin Türkiye operasyonlarının tüm insan kaynakları süreçlerine liderlik etti. Kariyeri boyunca birçok farklı sektörde sorumluluklar üstlenen Elçin Uzun, insan kaynakları alanında 20 yılın üzerinde deneyime sahip.

Mimar Sinan Üniversitesi’nde Sosyoloji eğitimi alan Elçin Uzun, Türkiye Profesyonel Kadın Ağı platformunda Mentor ve çalışma grubunda Eş Başkan olarak yer alıyor.

Ayrıca Kontrol Et

Ajansspor’a Yeni Transfer https://www.prmission.com/ajansspora-yeni-transfer/ . #ajansspor

Ajansspor’a Yeni Transfer

Dijital spor yayıncılığında atağa kalkan Ajansspor; sektörün tecrübeli ismi, başarılı gazeteci Kartal Yiğit’i kadrosuna kattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir