Ev / SEKTÖRDEN / Finansal İnovasyon ve Teknoloji Derneği İletişim Ajansını Belirledi

Finansal İnovasyon ve Teknoloji Derneği İletişim Ajansını Belirledi

Finansal İnovasyon ve Teknoloji Derneği (FINTR), fintech, inovasyon, teknoloji, girişimcilik ve ilgili STK ekosistemindeki tecrübesiyle dikkat çeken F5 İletişim Yönetimi ile çalışma kararı aldı.

Finansal inovasyon ve finansal teknoloji sektörünün gelişmesine katkıda bulunmayı amaçlayan FINTR; bankacılık, sigorta, sermaye piyasaları, ödeme hizmetleriyle diğer finansal sektörlerde, inovasyonun ve ileri teknoloji uygulamalarının yaygınlaşmasına, çözümler ile girişimlerin sayısının artırılmasına, iş birliklerinin geliştirilmesine ve ekosistemin büyütülmesine yönelik çalışmalar yürütüyor.

F5 İletişim Yönetimi halihazırda Kaspersky, Kingston, Acer, HTC Vive, Nvidia, SAS, Nutanix, HyperX (RAM-SSD), Lincoln Electric, Paymes, Cbot, Teknopark İstanbul, Türkiye Yapay Zekâ İnisiyatifi, Blockchain Türkiye Platformu, Türkiye Bilişim Vakfı ve TELKODER gibi markalara hizmet veriyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir