Ev / SEKTÖRDEN / Finansal İnovasyon ve Teknoloji Derneği İletişim Ajansını Belirledi

Finansal İnovasyon ve Teknoloji Derneği İletişim Ajansını Belirledi

Finansal İnovasyon ve Teknoloji Derneği (FINTR), fintech, inovasyon, teknoloji, girişimcilik ve ilgili STK ekosistemindeki tecrübesiyle dikkat çeken F5 İletişim Yönetimi ile çalışma kararı aldı.

Finansal inovasyon ve finansal teknoloji sektörünün gelişmesine katkıda bulunmayı amaçlayan FINTR; bankacılık, sigorta, sermaye piyasaları, ödeme hizmetleriyle diğer finansal sektörlerde, inovasyonun ve ileri teknoloji uygulamalarının yaygınlaşmasına, çözümler ile girişimlerin sayısının artırılmasına, iş birliklerinin geliştirilmesine ve ekosistemin büyütülmesine yönelik çalışmalar yürütüyor.

F5 İletişim Yönetimi halihazırda Kaspersky, Kingston, Acer, HTC Vive, Nvidia, SAS, Nutanix, HyperX (RAM-SSD), Lincoln Electric, Paymes, Cbot, Teknopark İstanbul, Türkiye Yapay Zekâ İnisiyatifi, Blockchain Türkiye Platformu, Türkiye Bilişim Vakfı ve TELKODER gibi markalara hizmet veriyor.

Ayrıca Kontrol Et

med-marinenin-sosyal-medya-ajansi-inomist-iletisim-oldu

Med Marine’nin Sosyal Medya Ajansı İnomist İletişim Oldu

Türk denizcilik sektörünün öncü temsilcileri arasında yer alan ve dünya genelinde çok sayıda ülkeye ihracat gerçekleştiren Med Marine, sosyal medya hesap yönetimini İnomist İletişim Danışmanlığı’na emanet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir