Ev / SEKTÖRDEN / Felece Yeni İletişim Ajansını Seçti
ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Felece Yeni İletişim Ajansını Seçti

Müşterilerine tüm iş süreçleriyle ilgili uçtan uca teknolojik çözüm, hizmet ve danışmanlık sunan Felece, iletişim ajansını seçti. Felece’nin tüm iletişim faaliyetleri Excel İletişim ve Algı Yönetimi tarafından yürütülecek.

BT sektöründe uzun yıllara varan tecrübesi ve endüstri uzmanı kadrosuyla müşterilerine uçtan uca teknoloji ve SAP çözüm ortaklığı sunan Felece’nin tüm iletişim faaliyetleri, hizmet verdiği tüm paydaşlarını ‘sürekli’ başarıya taşımayı misyon edinen Excel İletişim ve Algı Yönetimi tarafından yürütülecek.

Excel İletişim ve Algı Yönetimi, yeni iş birliği kapsamında Felece için kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, medya iletişimi, kriz iletişimi, konu ve gündem yönetimi, sosyal sorumluluk yönetimi ve dijital iletişim alanlarında hizmet verecek.

Sektörde çeyrek asrı geride bırakan Excel, ulusal ve uluslararası pek çok başarı ve ödülün de sahibi olarak birçok kuruluş, marka, sivil toplum örgütü ve kamu kurumuna marka değerlerini ve kurumsal itibarlarını geliştirmeleri amacıyla iletişim alanında danışmanlık, planlama ve uygulama hizmetleri veriyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir