Ev / SEKTÖRDEN / Enerya Enerji İletişim Ajansını Seçti
asusun-iletisim-ajansi-belli-oldu

Enerya Enerji İletişim Ajansını Seçti

Türkiye’de 1 milyon 500 bini aşkın aboneye hizmet sunan Enerya Enerji, iletişim ajansını seçti. Enerya Enerji’nin kurumsal iletişim, medya, konu ve gündem yönetimi ve kriz iletişimi faaliyetleri Contactplus İletişim Hizmetleri tarafından yürütülecek.

Ahlatcı Holding bünyesinde faaliyet gösteren Enerya Enerji, 2003 yılından bugüne doğal gaz dağıtımında kesintisiz hizmet sağlamaya devam ediyor. Türkiye’nin en yaygın 2’nci özel doğal gaz dağıtım şirketi olan Enerya Enerji, 10 şehirde 30 yıl süreyle doğalgaz dağıtım lisansına sahip olup, 1.500.000’i aşkın aboneye hizmet sunuyor.

Şirket, her geçen gün yeni yatırımlarla büyümeye, abonelerini doğal gaz konforu ile tanıştırmaya ve yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile toplumsal fayda sağlamaya devam ediyor.

Yenilikçi ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla enerji sektörünün en önemli aktörlerinden biri olan Enerya Enerji’nin kurumsal iletişim, medya iletişimi, konu ve gündem yönetimi ve kriz iletişimi faaliyetleri Contactplus İletişim Hizmetleri tarafından yürütülecek. Sektörde öncü çalışmalarla öne çıkan Contactplus İletişim Hizmetleri; enerji, teknoloji, finans, gıda ve turizm gibi birçok farklı alandaki müşterilerine stratejik çözümler sunuyor.

Ayrıca Kontrol Et

med-marinenin-sosyal-medya-ajansi-inomist-iletisim-oldu

Med Marine’nin Sosyal Medya Ajansı İnomist İletişim Oldu

Türk denizcilik sektörünün öncü temsilcileri arasında yer alan ve dünya genelinde çok sayıda ülkeye ihracat gerçekleştiren Med Marine, sosyal medya hesap yönetimini İnomist İletişim Danışmanlığı’na emanet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir