Ev / SEKTÖRDEN / DR. ÖZ’den BİP Güncellemesi

DR. ÖZ’den BİP Güncellemesi

Tüm dünyanın yakından tanıdığı ünlü kalp cerrahı Prof. Dr. Mehmet Öz, ekibiyle birlikte sağlıklı yaşam önerileri paylaştığı BİP’teki yenilikleri Turkcell yetkilileriyle gerçekleştirdiği basın toplantısında açıkladı.

Yeni Bilgilerle Güçlendirildi

Prof. Dr. Mehmet Öz ve ekibi tarafından, sağlıklı yemek tarifleri, diyet, stresle baş etme yöntemleri, ruh ve kalp sağlığı, fitness, güzellik gibi yaşama dair her alanda önerilerin yer aldığı kanalın içeriği, yeni bilgilerle güncellendi.

Kanalda ayrıca alanında uzman ve popüler üç uzmanın da önerileri yer alıyor. Kalp cerrahı Doç. Dr. Halit Yerebakan, yaşam koçu ve fitness uzmanı Doris Hofer ile şef Ece Zaim de uzmanlık alanlarındaki bilgiler yer alıyor.

BİP’te paylaşılan bilgiler; “sağlıklı yaşam”, “ideal beslenme” ve “kolay egzersiz” başlıklarında toplanıyor.

Genel bilgilerin yanı sıra gündelik hayatta uygulanacak öneriler, faydalı bilgiler video anlatımlı ve makale formatında aktarılıyor.

Sağlıklı ve lezzetli tarifler, özel beslenme gerektiren hastalıklara ilişkin öneriler, gıdaların faydalarından maksimum düzeyde nasıl yararlanılabileceği ve besinlerin vücudumuza olan etkileri gibi konulara detayları ile birlikte paylaşılıyor.

Hedef Egzersiz Bahanelerini Ortadan Kaldırmak

Egzersiz başlığında ise herhangi bir alete, spor salonuna ihtiyaç duymadan, gün içinde spora vakit ayıramamaktan şikayet edenlerin bahanelerini ortadan kaldıracak çözümler anlatılıyor. Vücuda iyi gelebilecek egzersiz önerileri, kanalı takip edenlere aktarılıyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir