Ev / Marka Atamaları / Dimes’te İki Pazarlama Müdürü Atamasi
dimes

Dimes’te İki Pazarlama Müdürü Atamasi

İçecek şirketi DİMES’te, stratejileri doğrultusunda iki eş düzey Pazarlama Müdürü ataması gerçekleştirildi.

DİMES bünyesinden iki kadın yönetici, Burcu Karadayı Gülşen ve Merve Keten, tüketici odaklı, kategori bazlı eş düzey görevlendirme ile Pazarlama Müdürü görevine getirildi.

Merve Keten, Hane ve Çocuk Hedef Kitle Kategorilerinden Sorumlu Pazarlama Müdürü, Burcu Karadayı Gülşen ise Genç Hedef Kitle Kategorilerinden Sorumlu Pazarlama Müdürü olarak atandı.

Burcu Karadayı Gülşen:

DİMES Genç Hedef Kitle Kategorilerinden Sorumlu Pazarlama Müdürü Burcu Karadayı Gülşen, Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu. Daha önce Coca-Cola ve Avon gibi kuruluşlarda görev alan Gülşen, DİMES ailesine 2014 yılında katıldı. Burcu Karadayı Gülşen, Pazarlama Müdürü olarak atanması öncesinde DİMES’te Kıdemli Kategori Müdürü olarak görev yapıyordu.


Merve Keten:

DİMES Hane ve Çocuk Hedef Kitle Kategorilerinden Sorumlu Pazarlama Müdürü Merve Keten ise, Orta Doğu Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümü mezunu. Unilever ve PepsiCo bünyesindeki stajların ardından, Diageo Türkiye’de görev alan Merve Keten, DİMES ailesine 2014 yılında katıldı. Merve Keten, Pazarlama Müdürü olarak atanması öncesinde DİMES’te Kıdemli Kategori Müdürü olarak görev yapıyordu.

Ayrıca Kontrol Et

Ajansspor’a Yeni Transfer https://www.prmission.com/ajansspora-yeni-transfer/ . #ajansspor

Ajansspor’a Yeni Transfer

Dijital spor yayıncılığında atağa kalkan Ajansspor; sektörün tecrübeli ismi, başarılı gazeteci Kartal Yiğit’i kadrosuna kattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir