Ev / SEKTÖRDEN / Dijitali İş Gücü Servis Sağlayıcısı Unite, ABBYY ile İş Birliğine Gitti
dijitali-is-gucu-servis-saglayicisi-unite-abbyy-ile-is-birligine-gitti

Dijitali İş Gücü Servis Sağlayıcısı Unite, ABBYY ile İş Birliğine Gitti

Dijital iş gücü servis sağlayıcısı Unite, içerik zekası ürünleri şirketi ABBYY ile iş birliği yaptı. Unite, ABBYY’nin imaj yakalama teknolojilerini dijital işgücü çözümlerine dahil ederek, kurumların belgeleri tanıma ve veri çıkartma süreçlerine katkı sağlayacak.

İstanbul merkezli dijital iş gücü hizmetleri sağlayıcısı Unite, makine öğrenimi ve doğal dil işleme gibi bilişsel teknolojileri hizmetlerine dahil etmek için dijital zeka alanında küresel bir uzman olan ve merkezi ABD Kaliforniya’da yer alan ABBYY ile yeni bir iş ortaklığı kurdu.

Unite’ın dijital iş gücü servislerine ABBYY’nin içerik zekası yeteneklerinin eklenmesi; kurumların makine öğrenmesi ve doğal dil işleme teknolojileri ile işlerini dönüştürmelerine ve dijital çalışanlarını daha ileri bir seviyeye taşımalarına olanak sağlayacak.

Unite, ABBYY’nin ürünlerini bulut platformu üzerinden kurumların ihtiyacına göre servis olarak ya da lisanslama modeli ile sunacak. Bu iş birliği ile Unite, ABBYY’nin Türkiye’deki tek bulut platformu iş ortağı oldu.

Ayrıca Kontrol Et

med-marinenin-sosyal-medya-ajansi-inomist-iletisim-oldu

Med Marine’nin Sosyal Medya Ajansı İnomist İletişim Oldu

Türk denizcilik sektörünün öncü temsilcileri arasında yer alan ve dünya genelinde çok sayıda ülkeye ihracat gerçekleştiren Med Marine, sosyal medya hesap yönetimini İnomist İletişim Danışmanlığı’na emanet etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir