Ev / SEKTÖRDEN / dekk ve Feriye İletişim Ajansını Seçti
omgmedyaya-yeni-musteri

dekk ve Feriye İletişim Ajansını Seçti

Etkinlik, eğlence ve yaşam alanı olarak çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yapan Feriye ve 1 Ekim’de kapılarını açacak olan dekk, İstanbullulara benzeri olmayan bir açık hava deneyim merkezi sunuyor. dekk ve Feriye’nin iletişim faaliyetlerini sebnemisgorpr üstlenecek.

Feriye deneyimi ve yönetimiyle 1 Ekim’de kapılarını açacak olan dekk, İstanbul’un kalbinde konumlanarak şehir hayatının yeni adresi olmayı ve önemli bir boşluğu doldurmayı hedefliyor. İstanbullulara spor aktivitelerinden atölyelere, kültür sanat etkinliklerinden şehrin önde gelen lezzetlerine, eğlenceye ve sosyalleşmeye dair tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri yeni bir mekan kazandırıyor.

Müşteri portföyündeki markalara marka yönetimi, kurumsal itibar yönetimi, kurumsal iletişim, pazarlama iletişimi, medya iletişimi, etkinlik yönetimi ve kurum içi iletişim hizmetleri sunan sebnemisgorpr, dekk ve Feriye’nin yeni dönemdeki iletişim faaliyetlerini üstlenecek.

Ayrıca Kontrol Et

justin-bieber-ve-vespadan-surpriz-is-birligi

Justin Bieber ve Vespa’dan Sürpriz İş Birliği!

Motosiklet ve modanın ikonik markası haline gelen İtalyan Vespa ile dünyanın en ünlü pop müziği yıldızlarından Justin Bieber, 2022 yılının sürpriz iş birliklerinden birini duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir