Ev / SEKTÖRDEN / ÇEİS’in İletişim Ajansı Belli Oldu
ceisin-iletisim-ajansi-belli-oldu

ÇEİS’in İletişim Ajansı Belli Oldu

Çimento sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin %95’inin üyesi bulunduğu Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası’nın (ÇEİS), iletişim faaliyetlerini Artı İletişim Yönetimi yürütecek.

Çimento sektöründe faaliyette bulunan üyelerinin çalışma hayatındaki haklarını korumak ve geliştirmek amacıyla 1964 yılında kurulan ÇEİS, Artı İletişim Yönetimi’nin yeni müşterisi oldu. Üyelerinin endüstri ilişkileri alanındaki sorunlarına çözüm bulmak, verimli çalışmalarına destek olmak ve iş sağlığı ve güvenliğini geliştirmek gibi faaliyetlerde bulunan ÇEİS, bu iş birliği kapsamında Artı İletişim Yönetimi’nden iletişim danışmanlığı hizmeti alacak.

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) ve Türkiye Etik ve İtibar Derneği (TEİD) üyesi olan Artı’nın hizmet verdiği markalar arasında; Amazon Web Services (AWS), Ant Yapı, Armut, Avis, Bayer, Bayer Tüketici Sağlığı, Birmot, Borusan Otomotiv, Budget, Delimonti, ENKA Kültür Sanat, Euler Hermes, Facebook, GoDaddy, Gülmek İyileştirir Derneği, Instagram, İTÜ Mezunları Derneği, Jolly Joker, Kilimanjaro, Kiva, Mavi, Mattel, Mecard, Medicana, Monochrome, Neolokal, Rhodium, Orkid, Otokoç, Öğretmen Akademisi Vafkı, Worldcard, Yapı Kredi ve Zipcar bulunuyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir