Ev / Marka Atamaları / Tasarım Ajansı CBA’in Yeni Genel Müdürü Fulya Kutsal Oldu
cbae-yeni-genel-mudur

Tasarım Ajansı CBA’in Yeni Genel Müdürü Fulya Kutsal Oldu

WPP bünyesinde yer alan global tasarım ajansı CBA’in genel müdürlüğü görevine, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinde marka ve pazarlama stratejisi alanında yaklaşık 20 yıllık deneyime sahip olan Fulya Kutsal atandı.

Markalar ve kişiler arasında anlamlı ilişkiler kurarak hikayeler yaratma stratejisiyle hareket eden CBA, yeni takım lideri olarak Fulya Kutsal’ı seçti. WPP şirketlerinden biri olarak global çapta yaratıcı işlere imza atan şirket, yenilikçi işleri ve dinamik yapısıyla tanınıyor. Ajansın DNA’sıyla mükemmel bir uyum içinde olan Kutsal, 7 senesi uluslararası şirketlerin Orta Doğu ve Dubai’deki merkezlerinde olmak üzere yaklaşık 20 yıllık deneyime sahip.

Profesyonel iş hayatına Mozaik Advertising’de başlayan Kutsal, sırasıyla Anadolu Efes, Heineken International, Kraft Foods, Arçelik ve Doğuş Holding gibi hem ulusal hem de uluslararası şirketlerde stratejik planlama, entegre pazarlama, kalite araştırmaları, marka geliştirme ve yönetimi alanlarında üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. Vizyoner bakış açısıyla markaların stratejik dönüşümlerinde rol oynadı. Kutsal, yeni görevinde de iş stratejilerini, Türkiye ve Orta Doğu’daki çalışmalarını daha üst noktalara taşımada CBA’e liderlik edecek.

Ayrıca Kontrol Et

Ajansspor’a Yeni Transfer https://www.prmission.com/ajansspora-yeni-transfer/ . #ajansspor

Ajansspor’a Yeni Transfer

Dijital spor yayıncılığında atağa kalkan Ajansspor; sektörün tecrübeli ismi, başarılı gazeteci Kartal Yiğit’i kadrosuna kattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir