Ev / SEKTÖRDEN / Burger King®’den Sektörü Bir Araya Getiren Hareket!

Burger King®’den Sektörü Bir Araya Getiren Hareket!

Burger King®’in sağlık çalışanlarına yönelik başlattığı destek çağrısı sektörün diğer temsilcilerinin de katılımıyla çığ gibi büyüyor.

Burger King®’in dünyamızda ve ülkemizde yaşanan koronavirüs salgını sebebiyle gece gündüz demeden çalışan sağlık çalışanlarına yönelik sektörün büyük oyuncularına yaptığı destek çağrısı karşılık buldu.

Burger King®, sosyal medya hesaplarından yaptığı çağrıyla “Bizim için gece gündüz çalışan sağlık çalışanlarımıza sonsuz teşekkürler! Yorgunluğunuzu bir nebze olsun dindirebilmek en büyük mutluluğumuz” diyerek sağlık çalışanlarına desteğini bir kez daha yineledi.

Türkiye'nin hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda çatısı altındaki markalardan Burger King®’in dünyamızda ve ülkemizde yaşanan koronavirüs salgını sebebiyle gece gündüz demeden çalışan sağlık çalışanlarına yönelik sektörün büyük oyuncularına yaptığı destek çağrısı karşılık buldu.    

Burger King®, sosyal medya hesaplarından yaptığı çağrıyla “Bizim için gece gündüz çalışan sağlık çalışanlarımıza sonsuz teşekkürler! Yorgunluğunuzu bir nebze olsun dindirebilmek en büyük mutluluğumuz” diyerek sağlık çalışanlarına desteğini bir kez daha yineledi.    Burger King®’in #saglıkcalısanlarıicinyanyanayız etiketi ile “Biliyoruz ki siz de destek oluyorsunuz, gelin bu hareketi birlikte büyütelim!” diyerek sektörün önde gelen oyuncularına yaptığı çağrı büyük ilgi gördü. Sektör temsilcisi markalar ardı ardına sağlık çalışanlarına yönelik kampanyalar başlatarak bu çağrıya cevap verdi.    

Sağlık çalışanlarına destek olmak amacıyla, ilk çağrıyı başlatan Burger King®, Mc Donald’s’a sosyal medya üzerinden meydan okudu. Burger King®’in bu çağrısına sessiz kalmayan Mc Donald’s da KFC’yi; KFC Dominos Pizza’yı; Domino’s Pizza ise Little Caesars’ı hastanelerde sağlık çalışanlarını yalnız bırakmamaya davet etti.

Burger King®’in #saglıkcalısanlarıicinyanyanayız etiketi ile “Biliyoruz ki siz de destek oluyorsunuz, gelin bu hareketi birlikte büyütelim!” diyerek sektörün önde gelen oyuncularına yaptığı çağrı büyük ilgi gördü. Sektör temsilcisi markalar ardı ardına sağlık çalışanlarına yönelik kampanyalar başlatarak bu çağrıya cevap verdi.

Sağlık çalışanlarına destek olmak amacıyla, ilk çağrıyı başlatan Burger King®, Mc Donald’s’a sosyal medya üzerinden meydan okudu. Burger King®’in bu çağrısına sessiz kalmayan Mc Donald’s da KFC’yi; KFC Dominos Pizza’yı; Domino’s Pizza ise Little Caesars’ı hastanelerde sağlık çalışanlarını yalnız bırakmamaya davet etti. Burger King®’in çağrısına Kahve Dünyası da eşlik ederek sağlık çalışanlarına destek veriyor.

Ayrıca Kontrol Et

wilo-iletisim-iletisim-ajansini-secti

Wilo İletişim Ajansını Seçti

Su teknolojileri ve pompa sistemleri markası Wilo, yeni dönem entegre iletişim çalışmaları için Feveran’ı seçti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir