Ev / SEKTÖRDEN / Bosch Bina Teknolojileri Ülke Direktörü Değişti
bosch-bina-teknolojileri-ulke-direktoru-degisti

Bosch Bina Teknolojileri Ülke Direktörü Değişti

Bosch Bina Teknolojileri iş kolu, yeni Ülke Direktörü N. Altuğ Kökdemir ile kadrosunu güçlendirdi.

Bosch Türkiye’de Bina Teknolojileri iş kolunda Ülke Direktörlüğü görevine atanan N. Altuğ Kökdemir, 1994 yılında İstanbul Özel Alman Lisesi ve 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra, 2008 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı’nı tamamladı.

1998 yılında üniversite eğitimi devam ederken otomotiv yedek parça sektöründe iş hayatına başladı. Bu sektörde uluslararası tedarikçilerde görev yaptıktan sonra, 2004 yılında Bosch Otomotiv Yedekparça iş kolunda Ürün Yöneticisi olarak çalışmalarına devam etti. Gelişen ülkelerden sorumlu bir ürün pazarlama ekibini 4 yıl yönettikten sonra, yine aynı iş kolunda Türkiye, İran ve Ortadoğu bölgesinde tüm portföyden sorumlu pazarlama direktörlüğü görevini üstlendi. Kökdemir, Haziran 2019 tarihi itibarıyla Bosch Bina Teknolojileri Ülke Direktörü görevine getirildi.

Evli ve bir çocuk babası olan N. Altuğ Kökdemir, ileri düzeyde İngilizce ve Almanca biliyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir