Ev / SEKTÖRDEN / Borusan Grubu Kreatif Ajansını Seçti
schunk-turkiyenin-iletisim-ajansi-belli-oldu

Borusan Grubu Kreatif Ajansını Seçti

Borusan Grubu yeni yıl itibarıyla tüm grup şirketlerinin iletişim ve reklam faaliyetlerini kreatif ajans olarak Çözüm ile yürütme kararı aldı.

TBWA Group İstanbul bünyesinde yer alan Çözüm, bu iş birliğiyle birlikte Holding ve bağlı şirketlerin marka iletişim stratejileri ve tüm yaratıcı çalışmalarına liderlik edecek.

Borusan Grubu’nun önümüzdeki dönem yaratıcı çalışmalarını birlikte oluşturma kararı aldığı Çözüm, bu iş birliği kapsamında grup bünyesindeki Borusan Holding, Borusan Mannesmann, Borçelik, Supsan, Borusan Cat, Borusan Lojistik, Borusan Limanı, Borusan EnBW Enerji, Borusan Araç İhale, Borusan Kocabıyık Vakfı ve Borusan Contemporary için marka iletişim stratejilerinin oluşturulması, tüm mecralarda çizgi altı ve çizgi üstü, dijital yaratıcı reklam çalışmaları, iç iletişim, içerik yaratımı alanlarında hizmet verecek.

Ayrıca Kontrol Et

“İş’te Eşit Kadın” Sertifikasyonunu Alan İlk Teknoloji Şirketi Oldu

“İş’te Eşit Kadın” Sertifikasyonunu Alan İlk Teknoloji Şirketi Oldu

Teknoloji sektöründe “İş’te Eşit Kadın” sertifikasyonunu almaya hak kazanan ilk Türk teknoloji şirketi olan Related Digital, kadın çalışan istihdamını artırmayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir