Ev / SEKTÖRDEN / Bonna Porselen Yeni İletişim Ajansını Seçti
Bonna Porselen yeni iletişim ajansını seçti.

Bonna Porselen Yeni İletişim Ajansını Seçti

Bonna Porselen yeni iletişim ajansını seçti. Bonna’nın tüm iletişim faaliyetleri Contactplus İletişim Hizmetleri tarafından yürütülecek.

1983’te küçük bir seramik atölyesi olarak faaliyetlerine başlayan Kar Porselen’in hayata geçirdiği HoReCa markası Bonna, 2014 yılından bu yana otel, restoran ve kafe sektörüne yönelik farklı ve yenilikçi ürünler sunuyor. Yeme-içme deneyimini en mükemmel hale getirme hedefiyle yola çıkan marka, farklı tasarım ve dokunuşlara sahip ürünlerle en mükemmel sofraları yaratıyor. Bonna, kullanıcılarına “her defasında en mükemmel sunum” vaat ediyor.

Bugün 6 kıtada 85 ülkeye ihracat gerçekleştirerek, yeniliklere öncülük eden bir Türk markası olarak faaliyetlerini sürdüren Bonna, tüm iletişim faaliyetlerini Contactplus İletişim Hizmetleri’ne emanet etti. Contactplus İletişim Hizmetleri; Bonna’nın tüm pazarlama iletişimi, içerik ve proje yönetimi ile medya ilişkileri faaliyetlerini üstlenecek.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir