Ev / Marka Atamaları / Boehringer Ingelheim Türkiye’den Yeni Atama
Boehringer Ingelheim Türkiye

Boehringer Ingelheim Türkiye’den Yeni Atama

Boehringer Ingelheim META (Orta Doğu, Türkiye, Afrika) Bölgesi Hayvan Sağlığı Bölgesel Ruhsatlandırma ve Farmakovijilans Müdürü görevine Ayşe Arı atandı.

2013 yılından itibaren Boehringer Ingelheim Türkiye Hayvan Sağlığı, Ruhsatlandırma bölümünde Ruhsatlandırma ve Farmakovijilans Müdürü olarak görev yapan Ayşe Arı, 30 Eylül 2019 itibariyle META Bölgesi’ne Hayvan Sağlığı Bölgesel Ruhsatlandırma ve Farmakovijilans Müdürü olarak atandı.

Ayşe Arı teknik bilgi ve tecrübesiyle, dünyanın en büyük ikinci Hayvan Sağlığı işletmesi olan Boehringer Ingelheim’in, Hayvan Sağlığı ürün portföyünün zenginleşmesine ve sürekliliğine, GMP denetimlerinin yürütülmesine, 2017 yılında yaşanan Hayvan Sağlığı Entegrasyonu süreci boyunca ve sonrasında, ürün ruhsat devirlerinin gerçekleştirilmesine katkı sağladı. Hayvan Sağlığı stratejisine ve ekibinin gelişimine başarıyla liderlik etti.

Ayrıca Kontrol Et

etiden-kurumsal-iletisim-direktorlugu-gorevine-atama

Eti’den Kurumsal İletişim Direktörlüğü Görevine Atama

Gıda sektörünün önde gelen markalarından Eti’de Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine Alper Yoldaş getirildi. Yoldaş, Eti’nin stratejik hedefleri doğrultusunda kurumsal iletişim stratejilerinin geliştirilmesi ve hayata geçirilmesinden sorumlu olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir