Ev / Marka Atamaları / Boehringer Ingelheim Türkiye’den META Bölgesi’ne Atama
boehringer-ingelheim-turkiye-atama

Boehringer Ingelheim Türkiye’den META Bölgesi’ne Atama

Boehringer Ingelheim META (Orta Doğu, Türkiye, Afrika) Bölgesi’ne Hayvan Sağlığı İhracat Ülkeleri Ticari Kalite Müdürü görevine Mehtap Altunal atandı.

Boehringer Ingelheim Türkiye’de 2016 yılından beri Finans ve İdari İşler Departmanı’nda Ticari Kalite Birim Müdürü olarak görev yapan Mehtap Altunal, META (Orta Doğu, Türkiye, Afrika) Bölgesi’ne Hayvan Sağlığı İhracat Ülkeleri Ticari Kalite Müdürü olarak atandı. Altunal, 1 Nisan 2020 itibari ile yeni görevine başlayacak.

Mehtap Altunal, tecrübesi ve çözüm odaklı çalışma prensibi ile hem İnsan Sağlığı hem de Hayvan Sağlığı iş birimlerinin kalite sistemlerinin kurulmasına ve iyileştirmesine katkı sağladı. Boehringer Ingelheim Türkiye organizasyonu içindeki kalite önceliklerinin ve hedeflerinin belirlenmesi ve kalite organizasyonunun yapılandırılmasında da önemli katkıları olan Altunal, Finans ve İdari İşler Departmanı Kalite Birimi’ne başarıyla liderlik etti.

Ayrıca Kontrol Et

Ajansspor’a Yeni Transfer https://www.prmission.com/ajansspora-yeni-transfer/ . #ajansspor

Ajansspor’a Yeni Transfer

Dijital spor yayıncılığında atağa kalkan Ajansspor; sektörün tecrübeli ismi, başarılı gazeteci Kartal Yiğit’i kadrosuna kattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir