Ev / SEKTÖRDEN / Baumit İletişim Ajansını Seçti
bir-gunde-kargonun-iletisim-ajansi-belli-oldu

Baumit İletişim Ajansını Seçti

Avrupa’nın lider mantolama ve yapı harçları üreticisi Baumit, iletişim çalışmalarını Excel İletişim ve Algı Yönetimi’ne emanet etti.

25 ülkede, 40’ın üzerinde üretim tesisi ile yıllık 6,5 milyon ton üretim kapasitesi ile hizmet veren Avrupa’nın mantolama devi Baumit, iletişim çalışmaları için Excel İletişim ve Algı Yönetimi ile anlaştı.

Baumit, kurumsal iletişim, medya iletişimi, konu ve gündem yönetimi ve kriz iletişimi alanlarında Excel İletişim ve Algı Yönetimi’nden hizmet alacak.

100 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan Avusturya merkezli Schmid Industrie Holding, 1890 yılında kireç üretimi ile faaliyetlerine başlamıştır. Holding bünyesinde 1988 yılında kurulan Baumit ise kısa sürede yapı malzemeleri alanında sağladığı başarı ile Avusturya sınırlarını aşarak Avrupa’da adından söz ettirmeyi başarmıştır.

“Sağlıklı, enerji tasarruflu ve estetik yaşam alanları yaratma” vizyonuyla hareket eden ve bugün adı, inovasyona verdiği önem, güven ve kalite değerleri ile anılan Baumit , 25 ülkede 40’ın üzerinde üretim tesisi ile yıllık 6,5 milyon ton üretim kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir