Ev / SEKTÖRDEN / AXE’in Yeni Reklam Filmi Yayında

AXE’in Yeni Reklam Filmi Yayında

Erkek bakım markası AXE’ın, cep boyutundaki yeni inovatif ürünü “AXE Cep Parfümü” için hazırlanan reklam filmi yayına girdi.

Manajans J. Walter Thompson tarafından yaratılan ve yönetmenliğini James F. Coton’un yaptığı reklam filmi; “At Cebe Lazım Olur” sloganı ile erkek dünyasına seslenen “AXE Cep Parfümü” nün her durumda mükemmel kokma vaadini güçlendiriyor. Hayatın getirdiği olağanüstü durumlara hazır olma fikrinden yola çıkılarak hazırlanan reklam filmi, beklenmedik ama en önemli anlarda ihtiyacınız olan en etkileyici izlenimi “AXE Cep Parfümü” ile bırakabilirsiniz mesajını veriyor.

Reklam filmi ıssız bir adaya sürüklenen ve durumu kabullenerek tek başına yaşayabilmeyi başaran genç bir adamın görüntüleri ile başlıyor. Genç adamın bir anda adaya düşen kızı fark etmesiyle devam eden film, güzel ve ferah kokmak için her an hazır olunması gerektiğini vurguluyor. Filmin sonunda cebe sığabilen “AXE Cep Parfümü” nün güçlü kokusu sayesinde genç adam, kızı etkilemeyi başarıyor. Fakat film tam da mutlu son ile bitecekken beklenmedik bir olay daha yaşanıyor.

2019’da yeni stratejisi ile iletişim dilinin odağına kokuyu alan AXE; 15 ve 39 saniyelik versiyonları olan reklam filmi ile hayatta güzel kokmak için umulmadık anlar yaşanabilir mesajını vererek böyle durumlara hazırlıklı olmak için tüketicide küçük boyutlu ve güçlü kokan “AXE Cep Parfümü” edinme fikri yaratıyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir