Ev / SEKTÖRDEN / Avantgarde İletişim Danışmanlığı İngiltere’de Hizmet Vermeye Başladı
avantgarde-iletisim-danismanligi-ingilterede-hizmet-vermeye-basladi

Avantgarde İletişim Danışmanlığı İngiltere’de Hizmet Vermeye Başladı

Marka ve kurumlara sağlamış olduğu stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti ile başarılı çalışmalara imza atan Avantgarde İletişim Danışmanlığı, şirketin diğer lokasyonunu İngiltere’nin başkenti Londra’ya uzatarak dünyaya açıldı.

Stratejik İletişim Danışmanlığı hizmeti kapsamında Kurumsal İletişim, Medya İletişimi, Kriz İletişimi, Kurumsal Sosyal Sorumluluk, İtibar Yönetimi, Etkinlik Yönetimi, Influencer Marketing ve Sosyal Medya gibi birçok iletişim alanında hizmet ağına sahip olan Avantgarde İletişim, Ajans Başkanı Burçak Ilıman’ ın yapmış olduğu yeni atılımla globalleşme çalışmalarına start verdi.

Avantgarde İletişim Ajans Başkanı Dr. Burçak Ilıman ‘’Çalışmalarımızın yurtdışında faaliyet göstermesi adına uzun süredir yoğun çalışmalar içerisindeydik. Aralık ayı itibariyle tüm halkla ilişkiler faaliyetlerimizi İngiltere’de başlatıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Aynı zamanda Amerika için de çalışma içerisindeyiz. Başarılı hizmet döngümüzü ve faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz’’ dedi.

Türkiye’de birçok etkinlik, pazarlama ve halkla ilişkiler çalışmalarına imza atan Avantgarde İletişim, Londra’da da marka ve kurumlara yenilik ve öncülük tanımak adına yeni projeler planlamaya başladı.

Pazarlama stratejisinin önemli adımlarından biri olan İletişim Danışmanlığı hizmetinin hızla önem kazandığı günümüzde, dünya genelinde marka ve kurumlara sağladığı iletişim danışmanlığı ile tanınan ve başarılı işlere imza atan şirket, İngiltere’de açtığı yeni ofisi ile gıdadan giyime, eğitimden, finans dünyasına kadar birçok kurum ve kuruluşa halkla ilişkiler hizmeti sunmaya hazırlanıyor.

Ayrıca Kontrol Et

kale-endustri-holding-iletisim-ajansini-belirledi

Tatmetal İletişim Ajansını Seçti

Demir-çelik sektöründe faaliyet gösteren Tatmetal yeni dönemdeki tüm iletişim faaliyetlerini Excel İletişim ve Algı Yönetimi’ne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir