Ev / Marka Atamaları / Arzum’a Yeni Pazarlama Direktörü Atandı

Arzum’a Yeni Pazarlama Direktörü Atandı

Küçük ev aletleri markası Arzum’un Pazarlama Direktörü görevine Özlem Zülal atandı. Özlem Zülal, tüm pazarlama ve iletişim süreçlerine liderlik edecek.

Kimdir?

Arzum’un yeni Pazarlama Direktörü Özlem Zülal, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Kariyerine henüz mezun olmadan üniversite yıllarında Unilever’de başlayan Özlem Zülal; gıda, kişisel bakım ve ev bakım kategorilerinde Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde deneyim kazandı.

2006-2015 yılları arasında Unilever’de pazarlama ve satış departmanlarında farklı pozisyonlarda görev alan Özlem Zülal, Carte d’Or Marka Geliştirme Pazarlama Müdürü ve Knorr Bölge Marka Geliştirme Pazarlama Müdürü olarak çalıştı. Ardından, kariyer yolculuğuna 2015 yılında dahil olduğu Hayat Kimya’da devam eden Özlem Zülal; Molfix, Papia ve Familia markalarının Rusya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinin Global Stratejilerinden Sorumlu Pazarlama Müdürü oldu.

arzuma-yeni-pazarlama-direktoru-atandi

Ayrıca Kontrol Et

İzocam'a Yeni Satış ve Pazarlama Direktörü

İzocam’a Yeni Satış ve Pazarlama Direktörü

Yalıtım sektöründe faaliyet gösteren İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş.’nin Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine Erdal Bozok atandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir