Ev / SEKTÖRDEN / Altınyıldız Classsics İletişim Ajansını Seçti
altinyildiz-classsics-iletisim-ajansini-secti

Altınyıldız Classsics İletişim Ajansını Seçti

Altınyıldız Classics iletişim ajansını belirledi. İDA (İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği) üyesi olan Medyaevi İletişim, Altınyıldız Classsics’e yeni dönemde “Kurumsal itibar Yönetimi, Stratejik Medya İlişkileri Yönetimi, Lider/Sözcü İletişimi, Kriz İletişimi, Konu/Gündem Yönetimi, Pazarlama İletişimi” alanlarında hizmet verecek.

Altınyıldız Classics, yaklaşık 200’e yakın mağaza sayısına ulaşmış ve yurt dışında en hızlı büyüyen perakende markaları arasında yer alıyor.

Medyaevi, aralarında Samsung, Vodafone, Procter&Gamble (P&G), Zorlu Holding, Zorlu Enerji, Zorlu Gayrimenkul, Zorlu Tekstil, Starbucks, PepsiCo Türkiye, Türk Ekonomi Bankası (TEB), Tekfen Holding ve Grup Şirketleri, MediaMarkt, Betek, Michelin, TAB Gıda, ETİ, AkSigorta, Bioderma, FLO Mağazacılık, Sirena Marine, Vorverk gibi Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin yer aldığı 40’ı aşkın markaya bütünsel iletişim yaklaşımı çerçevesinde hizmet veriyor.

Ayrıca Kontrol Et

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

ÖzserNeo İletişim Ajansını Seçti

Kurumsal iletişim ve PR alanında birçok firma ile çözüm ortağı olarak çalışan Markaevi; ÖzserNeo Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. ve dijital markası dijipol.com’un kurumsal iletişim faaliyetlerini koordine edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir